10 comments

 • Sayın Komutanım,
  Öncelikle hak ettiğiniz özgürlüğünüze kavuştuğunuz için çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Cezaevinden çıkışınızı müteakip yaptığınız açıklamada; büyük bir incelik gösterip, sağlık durumum nedeniyle moral bakımından benimde tahliye edilmem gerektiğini beyan ettiniz. Bu nedenle şahsınıza çok teşekkür ederim. Bir komutan ve bir lider olarak bunu samimiyetle istediğinizin farkındayız. Türk milleti şunu iyi bilmelidir ki; bizim moralimiz son derece yüksektir. Değil hastalık, ölüm dahi bizi atamızın yolundan alı koyamaz. Milli orduya büyük bir ihanetle kumpas kuranlar, milletin emrinde inancı gereği her an ölmeye hazır askerlerin bileğini kalleşlikle bükemeyeceklerini öğrendiler. Darısı bu kuklaları kullanan ve müttefik geçinen ülkeleri yönetenlerin başına demekten başka yapacak bir şey yok. İnşallah elbirliğiyle Cumhuriyeti tekrar ayağa kaldıracağız.
  Saygılarımla 09.03.2014
  Serdar ÖZTÜRK
  Emekli P. Kd. Ütg.
  Sincan 1 Nolu F Tipi C.İ.K.

 • Gerçeklerin aydınlattığı yolda yılmadan ilerleyeceğinize inanıyor, yaşanan acılardan alınacak derslerle daha başarılı sonuçlara ulaşmanızı diliyorum. Aramıza hoş geldiniz.
  Sevgi ve saygılarımla.

 • Sadece şunu söylemek istiyorum paşam Türk Silahlı Kuvvetlerinin ordunun itibarının iadesi sizin cumhurbaşkanı olmanızla kuvvetlendirilir.ve benim cumhurbaşkanı adayım sizsiniz.
  saygılarımla,

 • Pasam; sizin icin ve masum olup cezaevinde olan degerli komutanlarimiz icin Her gun Yuce Allah a dua ettim namazda agladim haykirdim. Cok sukur ki Allah dualarimi kabul etti ben de asker cocuguyum. Hic dusunmuden Vatanim icin canimi veririm. Sizi Cumhurbaşkanı olarak gormeyi ben dahil Yuce Turk Milleti istiyor. Gorusmek dilegiyle ellerinizden oper, saygıdeğer ailenize selam ederim.

 • Cumhurbaşkanlığı gibi bir makama siz yakışırsınız efendim.

 • Komutanım geçmiş olsun. Son yıllarda yaşananlar bana kalırsa millet-ordu birliği üzerinde uygulanan psikolojik harekattı. Büyük resime bakıldığında olanlar daha net anlaşılıyor. Bu ülkenin yetiştirdiği siz değerli insanı yine bu ülke için çalışmalarda görmeyi diliyorum.

 • Sayin Başbuğ ve değerli arkadaşlarına haddım degil ama sonsuz saygılarımı sunuyorum

 • Yüce TÜRK MİLLETİ sizin gibi liderleri her zaman el üstünde tutmuştur tutmaya da devam edecektir.

 • Tek suçunuz ”vatan sevmek” onunda cezası müebbet be Paşam !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.