What Kind Of Turkey

Nasıl Bir Türkiye

14 comments

 • Merhaba komutanım.
  Yine devletin ve ulusun sizinle gurur duyacağı bir çalışma yapmışsınız.Kitabınızı en kısa zamanda edinip size imzalatmak üzere saklayacağım.
  Emeğiniz ve vatana olan sadakatiniz için sizlere teşekkürü bir borç bilirim.

  Sağlıcakla kalın…

 • Komutanım;Merhaba
  Çok güzel,akıcı ve okurken kendimizi de anlattıklarınızın içinde hissettiren bir çalışma yapmışsınız.Elinize,yüreğinize sağlık..
  Trabzon a ne zaman geleceksiniz.Sabırsızlık la bekliyoruz…
  Saygılarımla…

 • Değerli komutanım,
  Kitabınızı 2 günde okudum. Çok akıcı ve anlaşılır. Bugünkü Türkiyenin sorunları çok güzel ortaya çıkarılmış. Beni birçok konuda aydınlattı. Birçok konudada derin düşüncelere daldım. Ülkemizi ilgilendiren birçok konu anlatılmış , şuan neredeyiz. kimlerin üzerimizde baskısı var ortaya çıkmalı.
  Böyle bir kitabı ülkemize kazandırdığınız için çok teşekkür ederim.
  Sizin gibi vizyon sahibi kişilerin mecliste bulunması ülkemiz için ayrıcalık olacaktır.

 • Paşam;
  O kadar güzel bir kitap… çok beğendim.. Bu satırları yazarken biraz önce bitirdigim “Nasıl Bir Türkiye” adlı eseriniz beni kendisine ve size cezbetti.. gerçekten güzel bir kitap. Özellikle Yaşamınızın içerisinden kareler ve unutulmayan dakikaları okurken hayal ettiğimi söylemeliyim.. Özellikle Lojman hikayesi gözlerimi doldurduğunu itiraf etmeliyim. Kitabımı çok sevdim.. uyurken dahi masadan kaldırmadığım, okulda, memlekete giderken çantamdan eksik etmediğim ve facebookta tüm arkadaşlarıma kitaba olan sevgi ve alakamı dile getirdiğim bu eser ülkemiz problemlerine, güncel siyasete ve dahi vizyonuma, misyonuma önemli etkiler bırakmıştır..
  şunu söylemeliyim ki
  “bu kitabı bitirirken içim burkuldu. Niçin dedim Neden dedim.. Ben TSK mensubu değilim? Bende bu şerefli askerlik mesleğini hayatıma yansıtmak.. Vatan sevgisini yaşama işlemeyi ilke edinen Askerlik mesleğini o kadar çok seviyorum ki… Bu kitap bana şunu işaret etti… Mustafa Kemal Atatürk’ ün de dediği gibi Kim ne derse desin… kararlı olmalıyım.. mücadele etmeliyim… Bu kitap her yönü ile beni çok etkiledi paşam… keşke sizinle görüşebilsem… keşke…

 • Saygıdeğer Komutanım,
  74/3 tertip olarak askerliğimi NATO SHAPE MONS karargahında yaparken askeriniz olmaktan duyduğum gururu başta evladıma ve çevremdeki herkese her seferinde anlatıyorum.”Nasıl Bir Türkiye” adlı kitabınızı ilk fırsatta okumak istiyorum. Belçika’da yüksek öğretim gören gençlerimize hitaben Türkiye gerçeklerini anlattığınız ve Belçika’lı Türkleri onurlandıracağınız günü sabırsızlıkla bekleyeceğiz.Türk kökenli gençlerin inanın buna çok ihtiyaçları bulunmaktadır.Sizler gibi değerli komutanlarımızın anlatacaklarını büyük bir dikkatle dinleyeceklerini ve ders alacaklarına adım gibi eminim.Vatan sevgisini bilmeyen,vatan sevgisini şahsi ihtiras sahibi insanlara duyulan saygıyla karıştıran bir nesil olmaktan ancak sizin gibi aydın kişilerin anlatımlarıyla doğruları bulacaklarına inanıyor,saygı ve hürmetlerimi iletiyorum.

 • Çok değerli Komutanım,

  Kitabınızı yaklaşık iki ay kadar önce çok isteyerek ve zevkle okudum. Bu kitapla birlikte sizin elinizden çıkan 2. kitabı da okumuş oldum. Özellikle Atatürk ile alakalı yazdıklarınız beni çok duygulandırdı ve hiç zaman kaybetmeden, 20.Yüzyılı En büyük Lideri:Mustafa Kemal ve 20.Yüzyılı En büyük Lideri:Atatürk isimli kitaplarınızı da temin ettim.Sizi gerçekten çok seviyor ve tebrik ediyorum.
  En iyi dilekler hep sizinle olsun.

 • Nasıl Bir Türkiye kitabınızı okudum ve diğer kitaplarınızıda okumak istiyorum doğuluyum ve kürt kökenliyim malatyalıyım 22 yaşındayım her zaman gurur duyduğum Türk kimliğimi şerefle taşıyıcam. Farkında olmadığım bir çok bilgiyi kitabınızdan öğrendim ülkem adına korktuğum zamanlar oluyor ama sizin gibi hala ülkesini çıkarsız seven insanları gördükçe umut var diyorum sizinle gurur duyuyorum iyi ki varsınız sizi sosyal medyadan takip ediyorum ve sizden bir ricam var yazmaya devam edin en azından biz gençler için sizi seviyoruz

 • Değerli Komutanım;
  Kitabınızı bugün alıp tek solukta okudum. Zor günler yaşıyoruz. Aylar önce yazmış olduğunuz kitabınızda bugünleri doğru analiz etmeniz lider ve vizyon kavramlarının en iyi tanımlayıcısı. Diyarbakır’da doğdum ve buranın kültürü ile filizlendim. Burada Ulu Önder ATATÜRK’Ü ve sizin gibi değerli Komutanlarımızı seven çok kişi mevcut. Kitabınızda Ulus devlet kavramına hemen hemen her defasında değinmeniz; bize şuan öncelikli sahip çıkmamız gereken değeri ve o değerin tehlikede olduğunu anlatıyor. Kitabınızdan pek çok bilgi edinmemin yanı sıra ufkumun genişledi. Hiç kuşkusuz bizden sonraki nesillere de bu bilgileri aktarıp pratik yapmalarının önünü açacağız.
  Birikimlerinizi bize aktardığınız için çok teşekkür ederim.
  Sizi çok seviyoruz.

 • Saygıdeğer Komutanım;
  Sizler bu ülkede nadir yetişen insanlardansınız, Türk Ulusu her daim Askerini ve Ordusunu en yüce duygularla sevmiştir ve sevecektir.Güzel eserlerinizin devamını ve tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürlerimi arz ederim.
  Saygılarımla,

 • Sayın BAŞBUĞ;
  54 Yaşındayım. Bir gün sizi bu ülkenin reisi cumhuru olarak görmeden ölmeyeceğim ve o gün geldiğinde ölüm meleğini huzur içinde karşılayacağım.

 • çok güzel bir kitap olmuş ellerinize kaleminize sağlık 🙂

 • Saygıyı,sevgiyi hak eden Değerli Komutanımız İlker Paşamız ; Ben,başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal olup,siz değerli büyüklerimi örnek alan 28 yaşında bir Türk genciyim.Kitabınızı büyük bir heyecanla okumaktayım ve bu kitap,size olan saygımı,sevgimi,inancımı katlamaktadır.Ulu Önder Mustafa Kemal’i anlamış, O’nun günümüze sunduğu ışığından yürümüş,aynı zamanda dünya ülkelerini,felsefeyi,sosyoloji,tarihi incelemiş bir komutan olan İlker Paşamızın ülkemizin siyasetinde görev alması gerektiğini düşünüyorum.Kitaplarınız ve ufkunuz için sizi ayakta alkışlıyorum komutanım.

 • Saygıdeğer Komutanım,
  Geçen gün elime geçen “SUÇLAMALARA KARŞI GERÇEKLER ” ismli kitapınız okudum..İnan çok etkilendim. Her ortamda sizin gibi değerli bir komutanımızın ömründen çalınan 2 yılın ve uğradığı haksızlıkların karşısındaki asil duruşunuzdan bahis ediyorum..

  Saygılar ve Hürmetlerimle Değerli komutanım…

 • Sayın komutanım;
  Kitabınızı yeni bitirmiş 19 yaşındaki bir Türk genci olarak, öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Türkiye’nin geçmişi, bugünü ve geleceği ile ilgili tespitleriniz, görüşleriniz ve öngörüleriniz çok değerli. Kitabı size imzalatmak için sabırsızlanıyorum. Saygılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.