Ergenekon Exit

15 Ergenekon Exit

3 comments

  • Saygıdeğer paşam,size ve silah arkadaşlarınıza yapılan sizlere değil,bu vatana yapılan ihanettir,bunu yapanların vicdanlari yoktur insanlıktan çıkmışlardır,bir Türk kadını olarak Atatürk e ve sizin gibi şerefli komutanlara minnet borçluyum,bugun bu ülkede kadınların hakkı varsa Yüce Atatürk ve sizin gibi Komutanlarin sayesindedir,minnet ve şükranla önünüzde saygıyla eğiliyorum.

  • Paşam,kitabinizi aldım,bir günde okudum,hayatimda bu hızda okuduğum başka kitap yoktur.Kaleminize,yureginize sağlık,Yuce Allah, sizlere bunları yapanlardan bu dünyada hesap sorsun,ahirete bırakmasın.

  • Çok saygıdeğer paşam, kitabınızı iki günde bitirdim ve size duyduğum saygı daha da arttı. Bir ilkokul öğretmeni ve bir kız babası olarak sizin gibi devlet adamlarımızın ve askerlerimizin olduğunu bilmek ülkemiz için umudumun artmasını sağladı. Kitabınızı okurken gören altı yaşındaki kızıma “Bu kitabın yazarı bütün askerlerin komutanı” dediğimde, “Hayır, bütün askerlerin komutanı Atatürk” diye cevap verdi. Bunu sizinle paylaşmak istedim. Tabi sizin de görevinizi anlayabileceği kadarıyla anlattım. En kısa zamanda diğer kitaplarınızı da alıp okumak istiyorum. Atatürkçü bir öğretmen ve bir vatandaş olarak yaptıklarınızın karşısında saygıyla eğiliyorum. Sağlık ve huzur dolu bir ömür dilerim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.